Історія розвитку

#

День заснування

Офіційним днем заснування Компанії Автоленд вважається 18 травня 1999 року коли зусиллями сімейного тандему двох рідних братів Середюків — Станіслава та Юрія розпочалося будівництво «Пункту діагностики автомобілів», що знаходиться за адресою с. Богдашів, вул. Гранична, 1, Здолбунівського району, Рівненської області. Тоді за рекордно короткий термін 180 днів було побудовано європейського рівня станцію технічного обслуговування, призначенням якої було проведення регіональних технічних оглядів автомобілів. І як показує практика лише через 10 років вона воістину виправдала своє призначення після прийнятого Закону Верховною Радою України. Першим здобутком даного підприємства стало здобуття третього місця на Всеукраїнському конкурсі новобудов в сфері технічного обслуговування. А в 2001 році повним завершенням ансамблю стало відкриття магазину запчастин.

#

 

#

Новий час

Та змінюється час, з'являються нові ідеї, нові цілі, нові технології. Революційність думок та нагальність сьогодення приводить до думки, що країна відчуває дефіцит в високоякісній сільськогосподарській техніці. Тоді з'являється іще один напрямок, який надалі і стає фундаментальним — імпортування сільськогосподарської техніки закордонного виробництва. Вивчення моніторингу ринку підказало, що найуспішнішими компаніями стають підприємства, які реалізовують техніку всесвітньо відомих брендів сільськогосподарського бізнесу, а саме Джон Дір (JohnDeere), Клаас (Claas), Лемкен (Lemken), Вадерштад (Väderstad), Вольво (Volvo).

 

Ділові стосунки

На першому етапі було заплановано встановлення тісних ділових стосунків із закордоними партнерами, регламетація гарантійних зобов'язань щодо експлуатаційної спроможності та ремонтопридатності імпортованої техніки, інформаційне забезпеченя довідковою та технічною літературою, адже вся техніка, яка надходила вже була у використанні. Другим етапом було передбачалося створення сервісного підприємства з обслуговування та ремонту імпортованої с/г техніки на протязі гарантійного та після гарантійного періоду, служби замовлень запчастин, а також служби технічної допомоги, яка б оперативно та кваліфіковано надавала технічну допомогу безпосередньо на місці.

#

 

У 2002 році було придбано територію колишнього сільськогосподарського ремонтно-технічного підприємства в с. Здовбиця з усіма виробничими та технологічними будівлями та спорудами.

#

Реконструкція

В 2004 році розпочалася реконструкція ремонтно-технічного підприємства під час якої був врахований досвід європейських фірм та підприємств. Після двох річної роботи територія бувшого РТП без перебільшення перетворилась у високоєвропейського рівня підрозділ Компанії Автоленд. З розвитком фірми зросла і кількість спеціалістів та інженерних працівників до 38 чоловік. Так крок за кроком компанія йшла в перед і результат незабарився. Вже в 2005 році за кордоном був придбаний цех по виробництву гідравлічних шлангів високого тиску, де за лічені хвилини виготовляються найрізноманітніші види продукції. І так з року в рік. В наступному 2006 році враховуючі нові технології сільськогосподарського виробництва силами компанії було розроблено приставку для збирання ріпаку до будь-яких зернозбиральних комбайнів. В тому ж році було створено механізований підрозділ для надання послуг по збиранню сільськогосподарських культур, який відмінно зарекомендував себе на полях Одещини, Миколаївщини, Черкащини, Віненщени, Хмельничени, Тернопільщини та рідної Рівненщини. В 2009 році «Компанія Автоленд» відкриває перший свій філіал на Дніпропетровщині. Наступним кроком є відкриття філіалу на Миколаївщині.

 

Надійні партнери

За останні роки були налагоджені тісні ділові стосунки з країнами Західної Європи, такими як Німеччина, Данія, Польша, Бельгія, Англія, Франція, Швеція, а також з Америкою. Та й на теренах рідної України Компанія Автоленд прагне бути надійним та вірним своїй справі партнером. Прикладає максимум зусиль, щоб кожний потенційний клієнт був задоволений співпрацею з нами. Постійно розширюємо асортимент товару та надаваних послуг. Займається розповсюдженням своєї продукції по всій Україні, а особливо активно співпрацює з Хмельницькою, Вінницькою, Чернівецькою, Івано-Франківською, Житомирською, Полтавською, Харківською, Дніпропетровською, Кіровоградською, Миколаївською, Донецькою, Запорізькою областями та й ще з багатьма іншими.

#

 

#

Благодійність

Звісно ж при такій діяльності компанії не обходиться і без благодійності, дуже велика допомога надається селу П'ятигори, Здолбунівського району, де виросли засновники підприємства. Як завжди впершу чергу допомогаємо дітям, адже вони майбутнє нації для них був облаштований стадіон поблизу школи, далі була прокладена дорога. А ще згодом відбулася реконструкція сільського храму.

 

Розвиток

Можна з впевненістю та гордістю сказати, що за роки наполегливої праці ПП «Компанія Автоленд» підкреслила свою назву в повному розумінні цих слів. З'являються нові робочі місця, а як результат зростає кількість кваліфікованих працівників, які демонструють високий професіоналізм, порядність, послідовність у досягнені цілей. Завдяки вмілому керівництву Середюка Станіслава Олександровича та Середюка Юрія Олександровича їхнім підходом і розумінням правильно вести бізнес з наполегливістю до роботи та тільки їм притаманним людським рисам — впевненості в собі, комунікабельності, людяності та чесноті, компанія має здатність розвиватися, розширювати свої кордони, та виходити на більші внутрішні ринки країни та і за її межі.

#

 

#

Autoland — комбайн, John Deere, Claas Lexion, трактор, оприскувач, зернозбиральні. Б/у комбайни, трактори з Європи та США в наявності, великий вибор. Техніка в Україні не працювала, проведено сервісне обслуговування, рік гарантії!