0
0

Предпосівний культиватор SANDOKAN

Нова техніка
+38 (050) 435-60-05
+38 (097) 552-58-52
Предпосівний культиватор SANDOKAN
Відгуки:
(0)
 • Виробник: MASCHIO GASPARDO
 • Код товару: SANDOKAN
 • Наявність: В наявності
1 093 880 грн. (32 800.00 €)
Знайшли дешевше?
Ціну вказано з ПДВ
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Швидка доставка

Нова Пошта, доставка техніки власними тралами

Оплата

Готівковий та безготівковий розрахунок

Гарантії

Весь товар сертифікований

SANDOKAN - це передпосівний культиватор, призначений для підготовки насіннєвого ложа. Машина розбиває грудки ґрунту на глибину до 10 см. Широкий дельтаподібний кінцевик довжиною 250 мм виконує середній оберт і аерацію грунту, використовується для запобігання проростанню бур'янів, часткового компостування рослинних залишків та осінньої обробки грунту. Оптимальна обробка грунту при великій швидкості досягається при використанні комбінації переднього ножа, трубчастого катка, пружинних стійок (8 шт на 1 метр), розташованих в 2 ряди і кільчасто-зубчастого катка. Гідропневматична система з азотним акумулятором дозволяє витримувати постійну робочу глибину навіть на полях з нерівним рельєфом. Створення шару подрібленного грунту в верхній частині дозволяє утримувати вологу на ранніх стадіях проростання насіння при посіві.

Sandokan strukture

Основні функцій культиватора Sandokan:  Подрібнення  Розпушування  Вирівнювання  Створення насіннєвого ложа на точно задану глибину (від 2 см)  Прикочування ґрунтового шару над насіннєвим ложем  Збереження вологи в ґрунті

Sandokan kroskill

Кросскільний (кільчасто-шпоровий) коток прикочує й ущільнює ґрунтовий шар над насіннєвим ложем, сортує грудки: дрібні грудки залишаються внизу, великі виносяться на поверхню, захищаючи в такий спосіб насіннєве ложе від розмивання в результаті дощів, вітрів і ерозійних процесів.

Delta

2 ряди стрілчастих лап виконують розпушування поверхневого шару грунту точно на задану глибину, не зачіпаючи нижній вологонесучий горизонт, зберігаючи вологу під насінневим ложем та дотримуючись горизонту для послідуючого висіву. Можливі дві комплектації робочих органів: дельтоподібна лапа та гамаподібна

front bar

Передня зубчаста планка відкидає велики грудки та рослинні рештки, попередньо вирівнюючи поверхню. Коток подрібнює та ущільнює грунт.

 • Стандартная комплектация
  • Регульована по висоті передня вирівнююча пластина.
   Трубчастий каток
   2 ряди культиваторних лап на пружинних стійках
   Ущільнюючий кольчасто-зубчастий каток.
   Задня вирівнююча планка
   Транспортний пристрій
   Тягове дишло з двохточковою зчіпкою кат. III
   Рама, що складається
   Гідравлічна система з азотним акумулятором
 • Характеристики
 • НазваШирина захвату, смПотужність трактора, к.с.Кількість робочих органів, штТранспортна ширина, см
  SANDOKAN500140-17020500
  Відгуки (0)

  Відгуків про цей товар ще не було.