Автопідбір

Автопідбір сільгосптехніки в Україні

Вибір трактора чи комбайна — складна задача, яка потребує участі спеціалістів, особливо коли мова іде про комбайн з пробігом. Самостійно підібрати технічний засіб який буде приносити вам гроші – можно тільки при наявності не тільки глибоких знань технічних параметрі, но и знань, але й нюансів всіх моделей, двигунів, вартості запасних частин і ремонтів, можливості самостійної експлуатації, уміння візуально оцінювати стан механізмів та деталей.

Якщо ви не вибираєте вже 86 одиницю техніки, рекомендуємо замовити дану послугу. Спеціалісти компанії «Autoland» нададуть кваліфіковану допомогу в виборі технічного засобу по індивидуальним параметрам, зустрінуться з продавцями та проведуть повну діагностику, щоб запропонувати вам оптимальний варіант, ціна якого відповідає реальному технічному стану збирального засобу.

Як проходить процедура підбору?

Автопідбір в Україні — послуга, яка користується підвищеним попитом. Оскільки ринок сільгосптехніки з пробігом дуже обширним, без допомоги спеціаліста обійтись складно. Не всі продавці готові описати реальний стан, розказати про проблеми в експлуатації. Як правило, перед продажем проводиться косметичний ремонт, «маскування» дефектів. Тому, купуючи чудову модель, ви отримуєте «кота в мішку». Щоб позбавитись неприємних неочікуванностей, скористайтесь послугами наших експертів.

Ми все зробимо самі!


Переваги професійного авто підбору

Якщо вас цікавить покупка комбайна/трактора з пробігом та хочете отримати кваліфіковану та професійну підтримку, звертайтесь за допомогою в компанію «Autoland». Наші співробітники мають колосальний практичний досвід, прекрасно розбираються у всіх моделях комбайнів та тракторів Claas/John Deere, тому виконують роботу бистро і якісно.

Переваги професійного підбору сільгосп засобу нашими експертами, наступні:

 • Виїзд експерта в любу точку України, в зручний для клієнта час;

 • Заключення договорів;

 • Юридичний супровід угоди купівлі-продажу;

 • Консультація по всім інтересуючим питанням;

 • Виїздна діагностика, підбіру декількох варіантів,задовільняючих потреби клієнта;

 • Оптимальні ціни на послуги автоексперта

Підбір авто спеціалістами відбувається поетапно:

 1. Ви відправляєте заявку через форму на нашому сайті, в залежності від вибранного пакету послуг, вказуєте всі бажані параметри та характеристики.

 2. Ми розглядаємо заявку, спеціалісти поводять аналіз ринку на предмет наявності підходящих під потребу одиниць, обзвонюють продавців та автосалони офіційних дилерів, відсіюють сумнівні та рекламні оголошення.

 3. Якщо по вашим параметрам є достатня кількість варіантів для перегляду заключаємо договір на підбір та наші спеціалісти приступають до пошуку авто. З договором на підбір сільгосптехніки автоекспертом можна ознайомитись після заповнення заявки.

 4. Після заключення договіру наші спеціалісти приступають до пошуку чудового варіанта по хорошій ціні та в відповідності з вашим бажанням, потребою та нашою технічною оцінкою. Експерти проводять діагностику кожної одиниці техніки відповідаючої Вашим побажанням та одобреної вами. Звіти про проведенню перевірки кожної одиниці техніки ви отримуєте на свою електронну адресу, в Whatsapp чи Viber. Окрім даних про стан техніки, звіт містить фотографії перевіреного засобу, технологічну карту дефектів, заключення про можливі ремонтні затрати та цінах на запчастини. Якщо під час перевірки нам вдаться найти комбайн/трактор, технічний стан якогого являється дуже хорошим чи зовсім чудовим, ми проінформуєм вас про це як можна швидше. Оскільки є небезпека, що таку техніку може викупити хтось іще, поки ми будемо займатися діагностикою інших варіантів.

 5. По бажанню - після перевірок всіх вибраних варіантів , підходящих по параметрам, наші експерти підберуть самий найкращий варіант, який буде найбільше відповідати вашим вподобанням та домовляться про вашу зустріч з продавцем для показу Вам.

 6. Зустріч с іншої сторони відбувається при участі нашого спеціаліста. Під час неї співробітник нашої компанії може провести аргументований торг, щоб знизити ціну на купуємий вами вид техніки. Основою для знижки являються дані перевірки технічного стану. Оскільки кожен автомобіль не буває ідеальним, знизити цену в результаті торгу – це реальність.

 7. Якщо той комбайн/трактор, який ми вам підобрали, по якомось причинам все-таки не підійшов чи угода про покупку зірвалась, процедура підбору продовжується. Наші спеціалісти підберуть інший відповідаючий вашим потребам варіант. Таким образом, послуга підбіру трактора/комбайна по параметрам дозволить вам отримати найкращий варіант із всіх існуючих на ринку, який буде повністю відповідати вашим потребам. Останнім кроком буде заключення угоди, після чого ви зможете насолоджуватись своїм придбанням.

По результату ви станете власником чудової техники, витративши при цьому мінімальну кількість часу та сил.

Які гарантії ми надаємо:

Гарантія повернення грошових коштів. Якщо наша співпраця, по якимось причинам, не вдалась;

Ми гарантуємо що наші спеціалісти непідкупні і не вступают в махінації з продавцями;

Ми працюємо відкрито та честно і завжди в інтересах нашого клієнта;

Ми впевнені в якості нашої діагностики, тому ми даємо технічну гарантію від 30 до 90 днів на основні вузли та агрегати автомобіля;

Ми гарантуємо что підібрана нами техніка на момент перевірки не мала юридичних проблем, обмежень та не знаходилась в розшуку, на ній обмеження чи знаходиться в кредитній заставі;

Гарантія правильності заповнення документів (при умові оформлення його через нашу компанію).

*Технічна гарантія розповсюджується на техніку виробнитства Claas/John Deere не старше     10-ти років індивідуально під кожен вибраний бюджет

Залишити заявку